تبلیغات
دانلود آهنگ جدید، اس ام اس عاشقانه، عکس - دانلود فیلم تازه ترین توصیه رهبر انقلاب به اصلاح طلبان
دانلود آهنگ جدید، اس ام اس عاشقانه، عکس
دانلود آهنگ جدید، دانلود آهنگ، دانلود آهنگ های جدید، اس ام اس عاشقانه، اس ام اس، اس ام اس جدید

شاید احمدی نژادبر خلاف، رئیس جمهور پیشین خاتمی، تا کنون اینگونه شدید در تریبون نماز جمعه تهران مورد انتقاد قرار نگرفته بود، که روز گذشته قرار گرفت . آیت الله احمدی جنتی دبیر شورای نگهبان که از حامیان پرو پاقرص رئیس جمهور احمدی نژاد محسوب می شود در خطبه های نماز جمعه تهران موضوع پیام احمدی نژاد به مناسبت درگذشت هوگو چاوز را پیش کشید و شدید ترین انتقادات خود در سالهای اخیر را نسبت به رئیس جمهور را اینگونه بیان کرد :

 اگر دغدغه تکرار چنین مسئله‌ای نبود من به هیچ عنوان وارد آن نمی‌شدم. ای کاش برخی‌ها که می‌خواستند برخی مسائل را مطرح کنند 4 تا کتاب می‌خواندند و 4 روز به حوزه علمیه می‌رفتند و بین مسائل نقلی و عقلی تفاوت قائل می‌شدند. رجعت از مسائل نقلی است و با دلیل نقلی ثابت می‌شود و نیاز به حدیث و استناد به قرآن دارد. این درجه دولتی نیست که به سینه هر کس که بخواهد بچسباند.بعد هم علما، مراجع و مسلمین را ناراحت کند، به چه مبنایی این حرف را می‌زند، چه دلیلی دارد که آدم هرچه به دهانش می‌آید بگوید! 


مهم ترین سخنان انتخاباتی دبیر شورای نگهبان

اما آیت اله جنتی ،به جز احمدی نژاد هشدارهایی انتخاباتی هم به کاندیداها و البته رسانه ملی هم داد و آنان را از انجام تبلیغات زودهنگام انتخاباتی برحذر داشت . اما مهم ترین نکته انتخاباتی دبیر شورای نگهبان ، این بود که اعلام کرد کاندیداهایی که رقبای خود را تخریب کنند، صلاحیت هیچ پستی را ندارند!البته این تخریب رقیب انصافا جا دارد که تعریف شود. مثلا اگر یک کاندیدای انتخابات در مناظره تلویزیونی رقبش را تخریب کند، مشمول این عدم صلاحیت خواهد شد یا ماجرا طور دیگری خواهد بود. به هر حال آنچه آیت الله جنتی درباره انتخابات بیان کرد به شرح زیر است :

 من واقعاً جایز نمی‌دانم رسانه ملی از کسانی که در معرض کاندیداتوری هستند مصاحبه کند. چرا که این نوعی تبلیغات است،‌ تبلیغات زودرس است. وی با اشاره به ضرورت جلوگیری از تخریب شخصیت‌ها گفت: بعضی‌ها از این تخریب‌ها نتایجی گرفته‌اند، تخریب اشخاص خلاف شرع است. خلاف قانون است و خلاف اخلاق است، هرکسی که این کار را انجام دهد، صلاحیت برای هیچ پستی ندارد.

اما فضای انتخاباتی کشور هر روز شکل و رنگ جدی تری به خود می گیرد و به ویژه اینکه دعوای دیرینه دولت و شهرداری در فضای انتخاباتی «بهارانه» شده است. ماجرا هم از آنجا آغاز شد که چندی پیش رسانه های دولتی فاش کردند که شهرداری تهران به عوامل دستور داده است که پوسترهایی حاوی عنوان بهار را برای عید امسال در سطح شهر پخش نکنند. چرا که «بهار و زنده باد بهار» کلید واژه ای است که این روزها رئیس جمهور و همکارانش بیش از حد معمول از آن استفاده می کنند و رقبا دولت را متهم می کنند که بهار و زنده باد بهار شعار انتخاباتی دولتیان است.

اما ظاهرا این افشاگری دولتی ها، شهرداری را  آچمز کرده و آنان پاسخی از روی سراسیمه گی داده و دلایلی بچه گانه ای را برای زدون نام بهار از سطح شهر تهران بیان کرده اند و گفته اند: کلمه نوروز نام مرد است و عنوان آن در برنامه‌های کاری شهرداری تهران خالی از اشکال است اما کلمه بهار یکی از نام‌های خانم‌ها به‌شمار می‌رود و بهتر است عنوان نشود! به نظر می رسد شهرداری این بار از رقیب چندین ساله رو دست خورده است!

 پیش از آنکه از موضوع شهرداری دور شویم، بد نیست خاطره بادامچیان از شورای شهر اول هم اشاره ای شود، وی در این خاطره گفته است که در دوره اول، شورای شهر در اختیار اصلاح‌طلبان بود .آنان فردی را از یك شهرستان آوردند و شهردار کردند . بعد اعلام كردند كه وی مشكل «میم» دارد و ما گفتیم كه: میم چیست؟ كه اعلام كردند كه: یعنی "منقل!

 سوال از آقای بادامچیان این است که شما که همگان را به حفظ آبروی افراد دعوت می کنید حالا چرا حالا آبروی آن فرد را می برید؟ شاید به جای برسیم و بگوییم که کار سیاسی با حفظ دین و تقوا میانه خوبی ندارد.

 اسحاق جهانگیری وزیر صنایع و معادن دولت اصلاحات از جمله گزینه های اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری است که چندی پیش کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران نیز در حمایت از کاندیداتوری او سخن به میان آورده بود. او جزء طیف میانه رو اصلاح طلبان محسوب می شود.

جهانگیری در برنامه «شناسنامه» درخصوص موضوع دیدار اخیر برخی اصلاح‌طلبان با رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: به انتخابات ریاست جمهوری 92 نزدیک می شویم و ما کسی را نداریم جز رهبری که دغدغه هایمان را مطرح کنیم، کاندیدای احتمالی انتخابات با بیان اینکه این دیدار 1 ساعت و نیم به طول انجامید، افزود: البته رهبری نیز صحبت های ما را با حوصله شنیدند.او اضافه کرد: به شوخی به رهبری گفتیم که ما همیشه برای ارائه گزارش خدمت می رسیدیم و همواره این گزارش ها هم مثبت بود، اما اینبار می خواهیم صحبت های مطرح کنیم، ایشان هم با بزرگواری این صحبت ها را گوش کردند.جهانگیری تصریح کرد: ایشان برخی صحبت های ما را تصحیح کردند و برخی را نیز مثبت ارزیابی کردند.وی در خصوص مهمترین توصیه رهبری به اصلاح طلبان گفت: تاکید ویژه رهبری به اصلاح طلبان این بود که کسانی را که جمهوری اسلامی را قبول ندارند از خود دور کنید.

اما گذشته از مباحث داخلی باید به رقابت جدید ایران و قطر اشاره کرد، رقابتی که نه در عرصه نفت و گاز، بلکه در عرصه فیلم سازی است . اشتباه نکنید. فیلم سازی . درست است که قطر سینما ندارد، اما همچنان که ورزش هم ندارد و پول می دهد ورزشکار ملی می خرد، حالا به هالیوود پناه آورده است، تا با مجید مجیدی کارگردان ایرانی حول ساخت فیلم سینمایی پیامبر رقابت کند.

شرکت قطری «النور» اعلام کرده که با استخدام «بری آزبورن» (تهیه‌کننده‌ی مجموعه‌ی ارباب حلقه‌ها) فیلم زندگی پیامبر را با بودجه‌ای معادل 1 بیلیون دلار خواهد ساخت. ناظر محتوایی این پروژه، شیخ یوسف القرضاوی است.اما این مسئله باعث توقف «مجید مجیدی» کارگردان ایرانی از ادامه‌ی پروژه‌ی 30 میلیون دلاری‌اش درباره‌ی زندگی پیامبر نشده است.«فیلیپ راگل» از دانشگاه تولوز که متخصص سینمای ایران است به هالیوود ریپورتر گفته است: «با توجه به اینکه هر کدام از این دو کشور تفسیری متفاوت از قرآن دارند، این پروژه‌ها یک جنگ سیاسی واقعی است.

این نشریه، از هشدار دانشگاه الازهر مصر به ایران برای جلوگیری از نشان دادن پیامبر در فیلم ناتمام مجیدی خبر داده است. گفته می‌شود که مجید مجیدی قصد دارد شخصیت پیامبر را در کادر خود بگنجاند، بدون اینکه چهره‌‌ای از وی نمایش دهد. «لزلی هزلتون» (یکی از پژوهشگران تاریخ اسلام) می‌گوید: «سنی‌ها درباره‌ی مصوّر کردن چهره‌ی پیامبر سخت‌گیرتر از شیعه‌ها هستند.»

پیش از این «مصطفی عقاد» فیلمی با موضوع زندگی و بعثت پیامبر اسلام با نام «الرسالة» در سال 1977 ساخته بود. پس از آنکه هالیوود سرمایه‌گذاری برای این فیلم را نپذیرفت‌، «معمر قذافی» (حاکم سابق لیبی) حمایت کامل برای اجرای پروژه‌ی عقاد را بر عهده گرفت.
طبقه بندی: گوناگون، 
برچسب ها: دانلود فیلم تازه ترین توصیه رهبر انقلاب به اصلاح طلبان+دانلود فیلم، تازه ترین، توصیه رهبر انقلاب به اصلاح طلبان، دانلود، فیلم، کلیپ، دانلود کلیپ، احمدی نژاد، خاتمی،
ارسال توسط سید محمدجواد
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی
blogskin