تبلیغات
دانلود آهنگ جدید، اس ام اس عاشقانه، عکس - عکس های جدیدترین خودروی تک سرنشین ژاپنی
دانلود آهنگ جدید، اس ام اس عاشقانه، عکس
دانلود آهنگ جدید، دانلود آهنگ، دانلود آهنگ های جدید، اس ام اس عاشقانه، اس ام اس، اس ام اس جدید

مرتبه
تاریخ : شنبه 26 اسفند 1391
عکس های جدیدترین خودروی تک سرنشین ژاپنی

فناوری ارائه شده همچنین مجهز به «تعلیق فعال» است که هر یک از چرخ‌ها را به طور منفرد کنترل و آن را برای مقابله با محدودیت‌ها و زمین ناهموار کنترل می‌کند. ژاپنی‌ها با رونمایی از خودرو رباتیک تک‌سرنشینی که به طور خودکار مسافران را از نقطه‌ای به نقطه دیگر جابجا می‌کند رونمایی کردند و گام مهمی را به سوی تحقق ایده‌های موجود در رمان‌های علمی تخیلی برداشته‌اند.

به گزارش ایسنا، کمپانی فناوری Hitachi در شهر تسوکوبا از تکنولوژی جدید رونمایی کرد. خودرو جدید در حالی می‌تواند به طور خودکار افراد را سوار و پیاده کند، که در حالت اضطراری مسافران می‌توانند کنترل آن را با استفاده از کنترلر جوی‌استیک واقع در کابین به دست گیرند.خودرو جدید در اصل با افزایش جمعیت سالخورده ژاپن و برای افرادی که در راه‌رفتن با مشکل مواجه هستند، طراحی شده و به قدری کوچک است که می‌تواند در فضای پیاد‌ه‌روها حرکت کند.

این ربات مجهز به جی پی اس است که به آن امکان یافتن مسیر را می‌دهد. خودرو جدید همچنین دارای حسگرهای مسافتی لیزری است که برای شناسایی موانع به کار می‌رود.

ربات ارائه‌شده دارای یک حسگر ژیروسکوپی است که به وسیله آن می‌تواند بر روی زمین ناهموار به طور قائم بایستد.

فناوری ارائه شده همچنین مجهز به «تعلیق فعال» است که هر یک از چرخ‌ها را به طور منفرد کنترل و آن را برای مقابله با محدودیت‌ها و زمین ناهموار کنترل می‌کند.


مسافران فقط لازم است که مقصد مطلوب خود را بر روی یک نقشه صفحه لمسی مشخص کنند و خودرو به طور خودکار آن‌ها را به آن‌جا می‌برد.

افرادی که به سواری نیاز دارند، نیز می‌توانند از هر یک از ایستگاه‌های شبکه‌ کامپیوتری مشخص شده در سطح شهر با «سیستم حمل و نقل هوشمند شخصی» برای استفاده از خودرو جدید تماس بگیرند.طبقه بندی: عکس های جالب و دیدنی، 
برچسب ها: عکس های جدیدترین خودروی تک سرنشین ژاپنی، عکس های جدیدترین، خودروی تک سرنشین، ژاپنی، تصویر، دانلود، ماشین، جدید، هیتاچی، عکس ها، تصاویر،
ارسال توسط سید محمدجواد
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی
blogskin